Interiérové a exteriérové obklady

V interiéru jsou možnosti obkládání místností a různých ploch prakticky neomezené. Kamenné a dřevěné obklady se stávají módním trendem jako dekorační prvek rodinných domů bytů i komerčních prostor. V exteriéru dodávají obklady domu nádech přírody a luxusu. Nabízíme dřevěné a kamenné obklady stěn interiérů a exteriérů ať už se jedná o obkladu z jednotlivých prvků nebo celoplošné obklady. 

V rámci kompletní realizace zajišťujeme:

  • Zpracování prováděcí dokumentace pro realizaci fasád
  • Zaměření stavby
  • Dodávky materiálů
  • Konzultační a poradenskou činnost v oblasti dřevěných fasád
  • Údržbu a servis stávajících fasád

Co umíme

Fasády

Palubky, Rhombus, treláže, mozaiky

Biodesky

Alternativa masivního dřeva v interiéru

Skládané fasády

Cembrit, Cetris, Fundermax

Dřevěné fasády

Za dobu naší existence máme na svém kontě již pěknou řádku realizací dřevěných fasád. Tento druh obkladu je díky svému přírodnímu vzhledu pro dřevostavby typický. Nejedná se však  pouze o doménu dřevostaveb. Fasády jsme schopni realizovat také na novostavbách zděných domů nebo při rekonstrukcích stávajících staveb. Realizace nejčastěji provádíme v systému provětrávané fasády na dřevěném roštu. Je pak pouze na Vás, jaký typ a materiál finálního profilu zvolíte. Z materiálů je velmi oblíbený Sibiřský modřín, v profilech pak např. profil Rhombus. Neméně důležitým faktorem, při volbě dřevěné fasády, je volba povrchové úpravy (olej, lazura, krycí nátěr) a s tím spojená údržba obkladu. V tomto ohledu máme bohaté zkušenosti a jsme schopni doporučit to nejlepší možné řešení právě pro Vás. Díky velkému množství realizací máme obsáhlou fotodokumentaci staveb v čase a můžeme tak názorně doložit chování materiálů v závislosti na volbě povrchů. 

Obklad interiérů, či jejich částí, biodeskami 

Biodeskaje alternativou na požadavek masivního dřeva v interiéru, jaký nabízí například CLT panely. Na rozdíl od CLT varianty, lze obklad BIO deskami provést pouze na některých plochách a třeba i po určité době od dokončení domu. Tvoří pak opravdu finální obklad a z hlediska požadavků na finální vzhled interiérového povrchu není zatížen riziky jako varianta CLT, kdy prvek vnášíme do stavby hned na počátku

Obklad exteriérů, či jejich částí, deskami Cembrit a Cetris

Desky Cembrit a Cetris používáme na našich stavbách již mnoho let. Dalším krokem je nabytou zkušenost nabídnout i v tomto případě jako samostatnou službu, tedy opět včetně návrhu, posouzení a komplexního řešení. Deskové fasádní systémy tvoří ověřené a celosvětově rozšířené řešení a k dřevostavbám mají ze své podstaty rovněž poměrně blízko. Sluší jim. Mají specifický a jedinečný vzhled a lze je kombinovat i s jinými fasádními systém.

Naši zaměstnanci jsou proškoleni techniky společnosti Cembrit a.s.

Tip pro Vás!

Chcete mít vzhled fasády pod kontrolou ještě před realizací? Zpracujeme Vám podrobný spárořez!

Detaily naší práce

Máte zájem o realizaci obkladu? 

Neváhejte nás kontaktovat!