Typové domy

Od roku 2012 nabízíme i typová řešení rodinných domů. I zde máte jako klienti možnost podílet se do značné míry na tvorbě domu, volbě jeho základních parametrů a tedy i ovlivňovat jeho cenu. Naším cílem je i v tomto případě nabídnout produkt, který bude dlouho a dobře sloužit a se kterým budete spokojeni. Rozsah našich služeb pak umožní výběr mezi typovými domy a individuálním projektem, který nemá v podstatě žádná omezení.

A právě typová řešení je oblast, ve které rozšiřujeme naší nabídku. Typové řešení má, stejně jako individuální, své výhody ale také slabší stránky. Dalo by se dokonce říci, že se obě varianty vzájemně doplňují a je tedy logické obě tyto varianty nabízet. 


V rámci typových řešení se snažíme zhodnotit naší dosavadní bohaté zkušenosti s realizací individuálních projektů. 


U typového řešení lze očekávat nižší cenu např. na m2 užitné plochy, rychlejší dobu nejen samotné realizace a podstatné části celého procesu, včetně návrhu a přípravy, ale také menší riziko "jedinečnosti", které patří naopak ke slabším stránkám individuálních staveb, jejichž individualita představuje právě řadu jedinečných a neopakovatelných (a tedy ne zcela vyzkoušených a ověřených) řešení a postupů.

Nabídka typových domů

OPTIMAL

Užitná plocha: 95 m2

Dispozice: 4kk

Cena: 3.500.000,- Kč vč. DPH


Připravujeme pro Vás další typová řešení........